עמודי גינה

עמודי גינה

אם אתה רוצה להיות תאורה יפה בגינה שלך, אתה צריך להשקיע עמודי גינה. גופי תאורה אלה זמינים בעיצובים וסגנונות שונים. בנוסף להיותם יפים, הם יכולים לשפר את מראה הגינה שלכם. המשך לקרוא כדי ללמוד עוד על גופי אלה. אתה עלול להיות מופתע כמה יתרונות אתה יכול לקבל על ידי הוספת עמודי גינה לגינה שלך.

מהם הסוגים הטובים ביותר של עמודי גינה?

ישנם מספר סוגים שונים של עמודי גינה. חלקם מוסטים אורות, אשר יוצרים זוהר אטרקטיבי, בעוד שאחרים הם אורות הצהרה שיוצרים מוקד לגינה שלך. בעוד אור הצהרה יכול להיות מוקד נפלא, עדיף זוג זה עם צמחים פשוטים כדי למנוע מתחרים על תשומת הלב כדי למנוע העומס בגינה שלך.

פוסט רכוב פנסים הם בחירה מצוינת עבור תאורת גן כי הם יכולים להיות ממוקמים לצד שיחים או משוכות כדי להוסיף מגע של צבע. רבים מהם מופעלים באמצעות סוללות, מה שמבטל את הצורך בחיווט. עם זאת, אם אתה רוצה אור חזק יותר, ייתכן שתרצה להשקיע במודל המופעל על ידי חשמל. פנסי יכול גם להוסיף מקסים, בציר מרגיש לגינה שלך.

אורות בצורת כדור הם אידיאליים עבור עצים גבוהים ותכונות. כי יש להם ראש מתכוונן, הם יכולים להיות ממוקמים בכל זווית להטיל אור בהיר. עבור תכונות קטנות יותר, ניתן לדחוף אורות מעוצבים היטב לאדמה ולהטיל אור כלפי מעלה למרחקים קצרים יותר.

אורות מחרוזת הם אופציה נהדרת נוספת לתאורת גינה. אורות אלה ניתן להתקין לאורך גדרות או מסילות הסיפון, או אפילו ארוגים דרך עצים. הם עמידים למים ועמידים, מה שהופך אותם לבחירה המושלמת לגינה.

איך עמודי גינה מוסיפים סטייל ועיצוביות לגינה שלך?

מנורות חוצות יכול ליצור אווירה ייחודית בגינה שלך על ידי הטלת אור חם, מוסח. הם יכולים לשמש גם כדי להאיר עציצים ושבילים. הדבר החשוב ביותר שיש לזכור בעת רכישת מנורה חיצונית היא לבחור אחד כי הוא עמיד למים, אייפ67 מוגן. בדרך זו, המנורות לא ייפגעו במים או יירטבו בזמן שהונחו על מנורת תקורה.

תאורה דקורטיבית בגינה דורשת מנורות בעלות הספק של שניים עד חמישה וואט. אם אתה משתמש מנורות חזקות יותר, ההשפעה יכולה להיות קשה מאוד ולא נוח לעיניים שלך. בחירה טובה יותר היא לבחור עמודי גינה עם נורות לד המספקות אור רך ומפוזר. בהשוואה לנורות ליבון מסורתיות, הגרסאות החדשות יותר יעילות, עם עד 25 אחוז יותר אור מאשר מקביליהן. נורות פלורסנט קומפקטיות חדשות מספקות גם תאורה רכה תוך שהיא מציעה את החיסכון הגבוה ביותר באנרגיה. אפשרות נוספת היא נורת אדי כספית, המספקת תאורה חזקה תוך הקרנת צבע מגניב אידיאלי לגנים.

התאורה סביב הגינה שלך חשובה אם אתה רוצה ליהנות מהגינה שלך גם בלילה. עם זאת, בריאן דבנפורט, מייסד שותף של מרכז השמש, מזהיר מפני הגזמת אורות.

היתרונות שיש בעמודי גינה

ישנם מגוון רחב של יתרונות שיש עמודי גינה. קודם כל, הם ידידותיים לסביבה. עמודי גינה סולאריות משתמשות באנרגיה סולארית לייצור חשמל מבלי לפגוע בשכבת האוזון או בכדור הארץ. יתרון נוסף הוא שהם אינם דורשים שליטה ידנית. הם באופן אוטומטי להפעיל בלילה ולכבות במהלך היום. הם גם אידיאליים לשימוש במהלך הפסקת חשמל.

עמודי גינה יכול גם להפחית את חשבונות החשמל שלך. הם משתמשים באנרגיה סולארית, שהיא מקור אנרגיה מתחדשת ותחסוך לכם סכום כסף משמעותי. עמודי גינה סולאריות אינן דורשות הפעלה ידנית, והן לא יסתמו את קווי החשמל שלכם. זה מועיל גם אם אתה גר באזורים מרוחקים ואין לך גישה לחשמל בבית.

עמודי גינה סולאריות משתמשות גם באנרגיה סולארית, שאינה דורשת שקע חשמל. הם מופעלים על ידי פאנל סולארי מובנה. הפאנלים ממירים אנרגיה סולארית לחשמל ומאחסנים אותה בסוללה נטענת. זה אומר שאתה לא צריך לדאוג ואוזל של חשמל בלילה. אנרגיה סולארית גם אינה דורשת חשמל ממשלתי, המשתמש בנפט ופחם כדי להפעיל את רשת החשמל שלה.

יתרון נוסף של תאורת גן הוא בכך שהיא מגדילה את השימושיות של הגינה שלכם בערב. גן פנסים יכול להיות במיקום אסטרטגי ברחבי הגינה שלך כדי לספק מספיק אור עבור משימות רבות בלילה.

למידע נוסף, הקליקו: https://www.uriely.co.il/catalog/category/%D7%AA%D7%90%D7%95%D7%A8%D7%AA-%D7%97%D7%95%D7%A5/%D7%A2%D7%9E%D7%95%D7%93%D7%99-%D7%92%D7%99%D7%A0%D7%94/